Две големи аварии са възникнали на довеждащия водопровод от „Черни Осъм“, който се намира в близост до моста в началото на парк „Кайлъка“ в гр. Плевен. На обекта се работи и в тази връзка, от 10 часа до 17 часа, ще бъде нарушено водоподаването в района между бул. “Христо Ботев“, бул. „Русе“ и ж.к. “Дружба, и между улиците „Дойран“, „Гренадирска“, „Васил Априлов“, „Иван Вазов“, и ж.к. „Воден“.
По проект на община Левски, днес в гр. Левски ще се присъединява нов участък от водопровод към съществуващата водопроводна мрежа на ул. „Малчика“. В тази връзка, от 10 до 16 часа, ще бъде нарушено водоподаването в града.
В Милковица, Николаево, Садовец и Радишево ще се работи по разпределителни мрежи. Водоснабдяването на посочените населени места ще бъде нарушено от 9,30 часа до 15 часа днес.